Mesafeli Satış Sözleşmesi
SATIŞA İLİŞKİN ÖN BİLGİLENDİRME BELGESİ VE SÖZLEŞME METNİ


SATICI'YA İLİŞKİN BİLGİLER
Ünvanı:   
Adresi:  
Tel. :   
Faks :  
Email :  

* Tüketicimiz tüm talep ve şikâyetlerini yukarıda bilgileri açıklanan kuruma iletecektir.

ÜRÜN BİLGİLERİ: 
Mal/Ürün veya Hizmetin; Türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi, Adedi, Satış Bedeli ve Ödeme Şekli, aşağıda belirtildiği gibi olup, bu vaatler ($$$tarih$$$) tarihine kadar geçerlidir.
Marka/ Model :
($$$sepeticerik$$$)
 
Satış Fiyatı (KDV dahil) :  ($$$sepettoplam$$$)
Kargo Ücreti :  Alıcı Öder ( Aras Kargo ile İndirimli Olarak Gönderim Yapılır)
Ödeme Şekli ve Planı : ($$$odemeturu$$$)
Teslimat Adresi : ($$$adi$$$)

($$$adresi$$$)

($$$adresi2$$$)

($$$ilce$$$)

($$$il$$$)

($$$postakodu$$$)

($$$telno$$$)

($$$eposta$$$)

Teslim Edilecek Kişi : ($$$adi$$$)
Fatura Adresi :

($$$fadi$$$)

($$$fadresi$$$)

($$$fadresi2$$$)

($$$filce$$$)

($$$fil$$$)

($$$fpostakodu$$$)

($$$fvd$$$)

($$$fvn$$$)ÜRÜN TESLİMİ
Sözleşme konusu ürün, kural olarak ve normal koşullarda yasal 30 günlük süreyi aşmamak şartı ile yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak TÜKETİCİ ’ye yani ALICI ’ya veya gösterdiği adresteki 3. kişi veya kuruluşa teslim edilir. Ürünün teslimi hususunda Ürün Bilgileri başlıklı maddede yazan kargo ücreti ALICI tarafından ödenir. Sözleşme konusu ürün, tüketiciden başka bir kişi veya kuruluşa teslim edilecek ise ALICI, ürünün kendisine teslim edileceği 3. kişinin adı–soyadı/unvanı/adresi gibi bilgileri eksiksiz ve yazılı olarak SATICI ’ya bildirmek zorundadır.

CAYMA HAKKI
TÜKETİCİ ’nin, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı veya malın gösterdiği adresteki 3. kişi/kuruluşa teslim edildiği tarihten itibaren on dört (14) gün içerisinde malı reddederek/iade ederek sözleşmeden cayma hakkı vardır. Cayma hakkının kullanılabilmesi için bu süre içinde SATICI ’ya bu hakkın kullanıldığının faks veya elektronik posta veya taahhütlü mektup ile bildirimde bulunulması ve ürünün bu madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış ve ürünün kendisinin, ambalajının ve kutusunun zarar görmemiş ve ürüne ait etiket ve ürünün üzerinde bulunan koruma bantlarının çıkarılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI ’ya teslim edilen ürünün SATICI’ya gönderildiğine dair kargo teslim tutanağı örneği ile satış faturası aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 14 (on dört) gün içinde ürün bedelinin ALICI ’nın banka hesabına veya kredi kartı hesabına iade edilmesi için SATICI ilgili banka nezdinde derhal girişimde bulunur.

Ürün İADESİ

Almış olduğunuz ürünü anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo firmasına, ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, faturası ve iade formu ile iade ediniz. Kişiselleştirilmiş ürünler özel kodlu kumanda istenilen metreden kesilmiş kablo vb.. ve üzerine alıcı talebi ile yazı yazdırılmış diğer ürünlerin iadesi alınamaz.
İade Adresi Bilgileri :
Micro Elektronik Otom. Sist. San. ve Tic. AŞ.
1203 sk no:7/A Halkapınar Mahallesi Konak İZMİR
Tel : 0232 446 42 76 - 0232 440 22 46
Tel : 0850 500 1 888
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız Aras Kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve benzeri şekildeki ürünlerin ayrıca sitemizde Kişiselleştirilmiş ürünler özel kodlu kumanda istenilen metreden kesilmiş kablo vb.. ve üzerine alıcı talebi ile yazı yazdırılmış diğer ürünlerin iadesi de kabul edilmez.
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade edilmeyecektir.
Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için lütfen müşteri hizmetlerini arayınız. 
Nakit (EFT / Havale) ve Kredi Kartı iadeleri 10 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini payu ödeme kuruluşu tarafından yapılacaktır. Para iadesinin kredi kartınıza geri gelmemesi  durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

HÜKÜM 
Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul Ve Esasları Hakkında Yönetmelik uyarınca Tüketici, belgeyi imzalamadıkça mesafeli satış sözleşmesi akdedilemez. İşbu 1 (bir) sayfadan ibaret belge,   ($$$tarih$$$) tarihinde SATICI tarafından düzenlenmiştir.
Ben Tüketici/Alıcı olarak, İşbu 1 (bir) sayfadan ibaret Ön Bilgilendirme Belgesinde yazan tüm hususları okudum, anladım, kabul ettim ve tüm bu hususları onayladım, teyit ettim.
Adı- Soyadı: ($$$adi$$$)
E-mail: ($$$eposta$$$)
Tarih: ($$$tarih$$$)
İmza:

   
 
 
 
TAKİP EDİN

Her İşin Bir Uzmanı Vardır

Kapiuzmani.com otomatik kapılar ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş alanındaki en kapsamlı satış sitesidir. Bahçe kapısı motorları ve fotoselli kapılar başta olmak üzere kapı kumandasından panjur motoruna kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markalarımız olan MicroTec ve ComaDoor marka ürünlerin yanında Otomatik kapı sektörünün öncü markaları Micom Daihatsu, Nice, Bft, Daspi, Faac, Cuppon, Sesamo, Dorma, Tansa Turnike, Moonwell, Motso, Becker ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Elektronik Şirketlerindendir.


Eticaret Paketleri