MicroTec Dokunmatik Şifreli Dolap Kilidi | Kartlı Şifreli Geçiş Sistemleri | Kapı Uzmanı Otomatik Kapı Motoru ve Geçiş Sistemleri Marketi
 
Buradasınız :
Kartlı Şifreli Geçiş Sistemleri
Adet
Ürün Bilgileri
Galeri
Taksit Seçenekleri
Yorumlar
MicroTec Dokunmatik Şifreli Dolap Kilidi

MicroTec Dokunmatik Şifreli Dolap Kilidi tasarımı ile, ergonomi ve konforu ön plana çıkaran, üst düzey kaliteli materyallerden oluşuyor.Tüm ayrıntıları estetik bakış açısıyla tasarlanmış MicroTec Dokunmatik Şifreli Dolap Kilidi dinamik görünüm, güçlü ve güvenli üst düzey performans anlayışı ile tasarlanmıştır.
 
Ürün 4 Adet kalem pil ile çalışır ekstran enerji girişi bulunmaktadır.
 
Tüm bu dikkat çekici özelliklere yanı sıra MicroTec Dokunmatik Şifreli Dolap Kilidi kontrolünü tamamen size veren ileri teknolojiyle harmanlanmış şifre teknolojisi ile donatılmış paneli sayesinde güvenli bir kullanma olanağı sunuyor.
 
Sağlık merkezleri, spor salonları gibi mekanlarda, hem müşteri hem de personele ait soyunma dolabı bulunan tüm işletmelerde kullanılabilir. MicroTec Dokunmatik Şifreli Dolap Kilidi kullanıcı dolaplarında tam bir güvenlik sağlamaktadır.


 
 
 
TAKİP EDİN

Her İşin Bir Uzmanı Vardır

Kapiuzmani.com otomatik kapılar ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş alanındaki en kapsamlı satış sitesidir. Bahçe kapısı motorları ve fotoselli kapılar başta olmak üzere kapı kumandasından panjur motoruna kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markalarımız olan MicroTec ve ComaDoor marka ürünlerin yanında Otomatik kapı sektörünün öncü markaları Micom Daihatsu, Nice, Bft, Daspi, Faac, Cuppon, Sesamo, Dorma, Tansa Turnike, Moonwell, Motso, Becker ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Elektronik Şirketlerindendir.


Eticaret Paketleri