Maymun Görünümlü Anahtarlık 125 khz Proximity Anahtarlık | Kartlı Şifreli Geçiş Sistemleri | Kapı Uzmanı Otomatik Kapı Motoru ve Geçiş Sistemleri Marketi
 
Buradasınız :
Kartlı Şifreli Geçiş Sistemleri
İnterkom Sistemleri
Adet
Ürün Bilgileri
Galeri
Taksit Seçenekleri
Yorumlar
Maymun Görünümlü 125 khz Proximity Anahtarlık
 
Turnike sistemlerinde ve diğer özel yazılımlarda kullanılır. Uzaktan okuma özelliği olduğu için temassız anahtarlık olarak adlandırabiliriz. Proximity anahtarlık akıllı kartlı sistemlerde personel takip sistemlerinde , Apartman site kapılarında , kapı açtırma sistemlerinde ve diğer özel sistemlerde anahtar görevini görmektedir.
Maymun Görünümlü Proximity Anahtarlık - Teknik Özellikler:
 
- Çalışma frekansı 125 KHZ olmalıdır.
- Her bir anahtarlık 64 Bit unique ID’ye sahiptir
- Proximity kart okuyucuda okunabilir
- 1- 10 cm okuma mesafesi
- Su geçirmez esnek ve estetik bir üründür.


 
 
 
TAKİP EDİN

Her İşin Bir Uzmanı Vardır

Kapiuzmani.com otomatik kapılar ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş alanındaki en kapsamlı satış sitesidir. Bahçe kapısı motorları ve fotoselli kapılar başta olmak üzere kapı kumandasından panjur motoruna kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markalarımız olan MicroTec ve ComaDoor marka ürünlerin yanında Otomatik kapı sektörünün öncü markaları Micom Daihatsu, Nice, Bft, Daspi, Faac, Cuppon, Sesamo, Dorma, Tansa Turnike, Moonwell, Motso, Becker ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Elektronik Şirketlerindendir.


Eticaret Paketleri